نوشتن یک مطلب خوب

برای داشتن یک وبلاگ موفق و پر بیننده باید مطالب خوب و پخته ای داشت و علاوه بر آن باید وبلاگی داشت که مرتب و در فاصله های زمانی منظم آپدیت شود. اما چگونه می توانیم پست های وبلاگمان را پخته تر کنیم و هم چنین همیشه در فاصله ی زمانی مقرر برای آپدیت وبلاگ یک مطلب خوب و جذاب آماده داشته باشیم؟ در زیر چهار پله برای رسیدن به این مقصود را توضیح می دهیم:
1- ایده های خود را یادداشت کنید:
معمولا در حین خواندن مقالات و مطالب دیگران ایده های جالبی برای نوشتن به نظر شما می رسد ولی ممکن است در همان زمان حوصله ی نوشتن مطلب را نداشته باشید. اما سعی کنید آن ایده ی جالب را برای نوشتن از دست نداده و برای این که آن را فراموش نکنید یادداشتش کنید. می توانید یک فایل txt یا word را برای ثبت عناوین این ایده ها در نظر بگیرید.
2- یادداشت هایتان را مرور کنید: 
در پایان روز می توانید ایده هایتان را مرور کنید . دقت کنید که لازم نیست بقیه ی عنوان ها را پاک کنید چون ممکن است زمانی دیگر برای نوشتن مطلبی دیگر به کارتان بیاید. در حال مرور ایده های نوشته شده یتان نکات کلیدی که به نظرتان می رسد در مقابل آن یادداشت کنید. هم چنین وقتی لیستتان را مرور می کنید ممکن است ایده های جدیدی برای نوشتن نیز به ذهنتان برسد. آن ها را نیز به لیست اضافه کنید.

حالا برای خواندن ادامه مقاله به ادامه مطلب مراجعه کنید

+ نوشته شده توسط امین اکرمی نیا در سه شنبه دوازدهم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 12:42 |


Powered By
BLOGFA.COM